Aluthermo – termoizolacja,izolacja stropu, ocieplenie, docieplenie dachu, poddaszy

materiały energooszczędne w budownictwie
   INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA
 W ZAKRESIE TERMOIZOLACJI
 

Materiały energooszczędne w budownictwie

ikonka śrubokrętu

FIRMA

Firma Aluthermo s.a/nv powstała w 1999 roku w Belgii w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie w zakresie wysokiej jakości, nowoczesnych cienkościennych materiałów izolacyjnych. Dzięki zastosowaniu bardzo precyzyjnej metody produkcji...

 

ikonka klucza

PRODUKTY

Produkty Aluthermo® to innowacyjne i technologicznie zaawansowane rozwiązania w zakresie termoizolacji. Cienkowarstwowa izolacja refleksyjna może być zastosowana w niemal wszystkich obszarach wymagających izolacji termicznej.

 

ikonka śrubki

ZASTOSOWANIA

Aluthermo® jest stosowane od wielu lat jako izolacja w nowych budynkach i przy remontach. Materiał najczęściej wykorzystuję do ocieplania poddaszy, podłóg i ścian. Ponadto znajduje szerokie zastosowanie przy remontach zabytków oraz świetnie sprawdza się w chłodnictwie i przechowalnictwie.

 

ikonka wałka

CENNIK

Aktualny cennik wyrobów Aluthermo® Materiały energooszczędne w budownictwie pozwalają zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Traktuj więc ich zakup jak inwestycję. To naprawdę się opłaca!

 

kobieta w budownictwieALUTHERMO®
TWÓJ PARTNER W OSZCZĘDZANIU ENERGII

 

GWARANCJA ALLIANZ

10-letnia gwarancja na materiały
energooszczędneProdukty Aluthermo Quattro® objęte są 10-letnim ubezpieczeniem Allianz, które zawiera gwarancję wydajności izolacji cieplnej. Zgodnie z badaniem oporu cieplnego dokonanym przez Technische Hochschule w  Aachen, Niemcy (Obliczenia transportu ciepła (RWTh)) gwarancją ubezpieczeniową objęty jest opór cieplny Aluthermo Quattro® na poziomie R=5,7m²K/W przy zachowaniu min. 2 cm przestrzeni powietrznej między izolacją a przegrodą. Jeżeli zdaniem użytkownika wydajność cieplna Aluthermo Quattro® jest mniejsza niż tradycyjnego materiału izolacyjnego o wartości oporu cieplnego R=5,7m²K/W wtedy specjaliści z Allianz dokonują oceny i w przypadku uzasadnionych roszczeń ubezpieczenie pokrywa wymianę izolacji cieplnej do kwoty 250 tys. €.

ZASTOSOWANIE
ALUTHERMO®

   Izolacja dachu
    Izolacja ściany
   Podłogi i posadzki
   Pozostałe

qualite-garantie