Aluthermo – termoizolacja,izolacja stropu, ocieplenie, docieplenie dachu, poddaszy

Izolacja dachu

OD WEWNĄTRZ – OCIEPLANIE PODDASZA, OCIEPLENIE STROPU DREWNIANEGO


Aby dach był w dobrym stanie i zapewniał oszczędność energetyczną musi być odpowiednio zaizolowany. Aluthermo® zapewnia bardzo łatwą w montażu i efektywną ekonomicznie możliwość izolacji dachu od wewnątrz. Ocieplanie poddasza może być wstępem do jego dalszej aranżacji. Zdejmowanie pokrycia dachowego i montaż foli wiatrochronnej nie są wymagane. Wystarczy ocieplić strop, a następnie zająć się wykończeniem nowej przestrzeni.

 Zalety

•  Dodatkowe miejsce i szersza możliwość adaptacji poddasza
•  Ocieplanie stropu z możliwością niezabudowania belek dachowych
•  Brak konieczności przebudowy konstrukcji dachu  w przypadku zbyt małych powierzchni poddasza
    jak w przypadku izolacji tradycyjnych
•  Łatwość montażu nawet w przypadku nieregularnych odległości między krokwiami
•  Termo i paroizolacja w jednym
•  Brak punktu rosy

 Rekomendowany produkt: Aluthermo Quattro®

Izolacja dachu od wewnątrzIzolacja dachu od wewnątrzDocieplenie stropu od wewnątrzDach skośny od wewnątrz

Izolacja dachu od wewnątrzBelgia - Izolacja dachu od wewnątrzIzolacja dachu od wewnątrzIzolacja dachu od wewnątrzIzolacja dachu od wewnątrzIzolacja dachu od wewnątrzIzolacja dachu od wewnątrz


 

IZOLACJA DACHU OD ZEWNĄTRZ


Prawidłowa termoizolacja dachu jest kluczowa jeżeli idzie o oszczędności energii. Dach jest głównym źródłem strat energetycznych budynków (ok. 30%). Sprawdzony i efektywny system Aluthermo® stanowiący jednocześnie barierę wiatrochronną, termiczną i paroizolacyjną w jednym sprawdza się w tym zastosowaniu bardzo dobrze. Jest ekonomiczny, nie wymaga dużych nakładów pracy i dodatkowych materiałów jak w przypadku tradycyjnych termoizolacji.
W przypadku remontu dachu kwestia dostępnego miejsca, kształt i rozmiar krokwi nie stanowi problemu. Izolując nowe dachy oszczędzamy na eliminacji konstrukcji drewnianej pod tradycyjną izolację jak również mamy większe możliwość zaprojektowania poddasza.
W okresie letnim Aluthermo® dodatkowo zapobiega przegrzewaniu poddaszy przez blokowanie nagrzewania od promieniowania słonecznego.

 Zalety •  Izolacja wiatrochronna, termiczna i paroizolacja w jednym (oszczędność materiału i robocizny)
•  Mniejsze zużycie drewna niż w przypadku konwencjonalnej izolacji
•  Lepsze możliwości aranżacji poddasza ( możliwości odsłonięcia belek)
•  Odporność na wilgoć

Rekomendowany produkt: Aluthermo Quattro®

Izolacja dachu od zewnatrzIzolacja dachu od zewnatrzIzolacja dachu od zewnatrz

Belgia - Jednorodzinny dom w Sankt VithBelgia - Jednorodzinny dom w Sankt VithHolandia- Jednorodzinny dom w HoogeveenHolandia- Jednorodzinny dom w Hoogeveen    Izolacja dachu od zewnątrzHolandia- Jednorodzinny dom w HoogeveenIzolacja dachu od zewnątrzHolandia- Jednorodzinny dom w DeilHolandia- Jednorodzinny dom w KampenHolandia- Jednorodzinny dom w DeilHolandia - Szkoła w ZwolleHolandia - Prywatny dom w AerdenhoutHolandia - Prywatny dom w AerdenhoutHolandia - Szkoła w ZwolleBelgia - Prywatny domBelgia - Prywatny dom


 

qualite-garantie